Moc Produktywności – PREMIUM

MoMo (5)
17
Sie

To wyjątkowy pakiet dla wyjątkowych ludzi.

Dostępnych jest tylko 15 sztuk tego pakietu!

W tym pakiecie oprócz standardowo:

  • 2 e-booków
  • 6 plików pomagających w planowaniu
  • dostęp do zamkniętej grupy na FB
  • i wiele wiele innych

Otrzymujesz również moją bezpośrednią i osobistą opiekę. W ramach współpracy otrzymasz ode mnie indywidualne konsultacje w liczbie do nawet 20 godzin. Wspólnie przejdziemy przez wszystkie etapy zbierania spraw, wyznaczania celów a potem efektywnej egzekucji planów.

W dodatku to Ty, wraz z grupą zaledwie 15 osób, będziesz miał możliwość zdecydować, gdzie przekażemy środki na cele charytatywne (z każdego sprzedanego kursu przeznaczam 10 zł). Będzie mi bardzo miło z Tobą współpracować.

Czasem nie da się zarządzać. Bez względu na to, jak bardzo się staramy czas po prostu płynie. Dzięki dobrej metodologii produktywności można uzyskać kilka dodatkowych godzin. Produktywność nie jest cechą charakteru, czy jakaś indywidualną predyspozycją. Każdy może się jej nauczyć!

W dobrym systemie produktywności nie chodzi tylko o to, żeby robić więcej zadań w krótszym czasie, ale przede wszystkim o mądrą pracę! Nauczysz się, jak wybrać swoje priorytety, jak skupić się na najważniejszych zadaniach.

Pracując mądrzej, nie tylko znajdziesz czas na odpoczynek i rozwój swoich pasji, ale możesz też zyskać uznanie w oczach współpracowników czy przełożonych, a wewnętrznie poczucie harmonii i spokoju. A to wszystko dlatego, że staniesz się efektywny!

Kurs „Skuteczne planowanie” przeznaczony jest dla osób, które chcą pracować bardziej wydajnie i skutecznie.

Kurs przeznaczony jest dla:

– Dyrektorów, managerów, koordynatorów, czy kierowników, którzy zarządzają nie tylko własną pracą, ale też organizują pracę innych;
– Freelancerów, digital nomadów, wykonujących zlecenia dla klientów: programistów, grafików, marketingowców, copywriterów
– Dla wszystkich, którzy chcą zyskać po prostu kilka dodatkowych godzin miesięcznie dla rodziny, na rozwój zainteresowań.

Nauczyciel

Minęło już wiele lat, odkąd przeczytałem moją pierwszą książkę o produktywności. Czas, który poświęciłem na lektury, szkolenia, kursy (te udane i te mniej) już nie wróci. Tak poważna inwestycja w kompetencje miękkie dzisiaj przynosi efekty. Często książki o zarządzaniu czasem czy projektami mówią do nas, jakbyśmy byli już dyrektorami wielkich przedsiębiorstw i mieli pod sobą zespoły liczące setki osób. Ale jak w ogóle dojść do tego poziomu? Cała przydatna wiedza z wielu źródeł, wiele przetestowanych przeze mnie metod i nareszcie, wszystko to znajdziesz w jednym miejscu. Właśnie w tym kursie, do które Cię serdecznie zapraszam.

0.0

5 gwiazdek
0%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
1,229.00 zł